CTA phone icon +421 910 911 911

Aby to, čo teraz postavíme
zotrvalo aj pre tých, čo prídu po nás.

Budujeme stavbu, ktorá zníži negatívny vplyv na životné prostredie.
Hľadáme cestu ako vytvoriť príjemné a zdravé miesto na život.

Rezervovať
80 Bytov
160 Parkovacích miest

Nový štandard bývania

Ponuka 80 bytových jednotiek sa vyznačuje inovatívnymi technológiami, ktoré vytvárajú nezameniteľný komfort pre vaše bývanie. Byty so stropným kúrením, chladením a rekuperáciou sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. Vďaka efektívne premysleným dispozíciám a veľkoplošným drevohliníkovým oknám sú všetky byty vzdušné a presvetlené. Každý byt disponuje balkónom, terasou alebo predzáhradkou, kde možno aktívne tráviť voľný čas. Tí najmenší sa môžu tešiť z detského ihriska, kde môžu nájsť svoje bezpečné útočisko. Nezabudlo sa ani na nový štandard elektromobility a okrem dostatočného množstva parkovacích miest sa v Euroterrace stanú samozrejmosťou aj nabíjacie stanice.

Icon
Zdravé kúrenie a chladenie
Arrow

Objavte budúcnosť kúrenia a chladenia ukrytú v strope. V zime Vašu domácnosť vykúri a v lete vychladí. Princíp sálavého tepla je najkomfortnejší a najzdravší spôsob regulácie teploty. Chladenie a kúrenie bez prievanu, nepríjemného prúdenia vzduchu a vírenia nečistôt. Systém je neviditeľný a úplne bezhlučný. Navyše šetrí energie a náklady na jeho údržbu sú zanedbateľné.

Icon
Bývajte zdravo bez plesní a alergií
Arrow

Zdravý vzduch bez mrhania energie. Rekuperácia vzduchu sa postará o dostatok čerstvého vzduchu a zdravú vlhkosť a to bez zbytočných energetických strát ako pri klasickom vetraní. Vďaka filtrom, ktoré zachytávajú prach a peľ sa budú môcť zhlboka nadýchnuť aj alergici. Jednou z hlavných výhod rekuperácie je tiež tichá prevádzka. Vďaka zavreným oknám si budete môcť konečne užiť pokojnejší spánok.

Icon
Drevohliníkové okná s trojsklom
Arrow

Pocit vzdušnosti a dostatok prirodzeného svetla prinesieme do bytov vďaka veľkoplošným drevohliníkovým oknám. Izolačné trojsklo zabezpečí tepelnú pohodu miestností bez kondenzácie vody a sálania vzduchu na spodnom okraji. Drevohliníkové okná sú skvelou voľbou najmä pre ich dokonalú odolnosť, moderný dizajn, bezúdržbovosť a predovšetkým pre ich dlhú životnosť.

Icon
Využiteľná zeleň
Arrow

Vegetačné bezúdržbové strechy, fasády a terasy prinášajú so sebou množstvo výhod. Zelené strechy dokážu zachytiť zrážkovú vodu, ochladzujú strešný plášť a zabraňujú prehrievaniu budovy. Naviac zachytávajú nečistoty a produkujú kyslík čím prispievajú k zlepšeniu ovzdušia a mikroklímy v celej lokalite.

Icon
Premyslené dispozície
Arrow

Každý byt sme dotiahli k dokonalosti, tak aby zodpovedal požiadavkám trhu. Od praktickej a modernej dispozície, cez balkóny, terasy a predzáhradky.

Icon
Občianska vybavenosť
Arrow

Strategická poloha s dobrým dopravným napojením, služby priamo v budove, obchodné centrá v pešej dostupnosti, Klientske centrum len na skok od domu, ale aj školy, škôlky, mnoho možností na trávenie voľného času, či priame napojenie na cyklotrasy vytvárajú ideálne podmienky pre kvalitné bývanie.

Icon
Dostatok parkovania
Arrow

Tri podzemné podlažia zabezpečia, že ku každému bytu bude možnosť kúpy vlastného parkovacieho miesta, vďaka čomu budete vedieť prejsť suchou nohou z auta priamo do svojho bytu alebo obchodnej pasáže.

Icon
Veľké pivničné kobky
Arrow

Ku každému bytu prislúcha samostatná murovaná pivničná kobka s rozlohou od 3m2 do 7m2. Získate tak skvelý priestor na uskladnenie vecí, ktoré nepotrebujete mať vždy po ruke. Samostatné uzamykateľné priestory navyše zabezpečia, že Vami uložené veci zostanú v bezpečí.

O Projekte
 • Každý byt disponuje balkónom, terasou alebo predzáhradkou.

  Gallery Image
 • Suchou nohou z auta priamo do bytu.

  Gallery Image
 • Nabíjacie stanice pre Vaše autá.

  Gallery Image
 • Spoločné priestory pre uskladnenie bicyklov.

  Gallery Image

Využívajte svoj čas rozumne

Vďaka ideálnej polohe a kompletnej občianskej dostupnosti budete mať všetko po ruke. Auto tak môžete pokojne nechať doma v garáži.

img

Strategická poloha s dobrým dopravným napojením na hlavné cestné ťahy a hromadnú dopravu.

Školy, škôlky, služby priamo v budove, obchodné centrá v pešej dostupnosti, klientske centrum len na skok od domu.

img
img

Priame napojenie na cyklotrasy a mnoho možností na trávenie voľného času.

Mapa

Novinky

Buďte informovaní ohľadom noviniek a zaujímavostí projektu.

Euroterrace

Dohodnite si nezáväzné stretnutie.

Tešíme sa na spoločné stretnutie, kde Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom bývania.